Havadan Üniversite Çekimleri

Havadan Drone İle Üniversite Çekimleri

Havadan üniversite çekimleri, özel üniversitelerin veya devlet üniversitelerinin tanıtımı için kullanılmaktadırlar. Özellikle üniversiteye ait bahçe, bina ve genel koşullar havadan çekilen fotoğraflar veya videolar aracılığıyla tercih yapacak öğrencilere aktarılmaktadır. Üniversite tanıtım videoları veya tanıtım reklamları havadan gerçekleştirilen çekimler ile ortaya çıkmaktadır. Havadan çekimler çoğunlukla drone teknolojisi kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Bu çekimler üniversitenin büyüklüğü, bahçesi şartları, yapılar veya imkanları göstermektedir. Drone Çekimi Bu noktada üniversitelerin tanıtımı için kullanılmakta olan çekimler sayesinde civar yaşam alanları ve öğrencilere sunulan imkanlar kolayca tanıtılabilmektedir. Üniversiteler için özellikle önemli olan öğrenci kapasitesi, bina ve kampus alanının büyüklüğü, öğrencilere sunulan imkanlar, çevre ve öğrenci ulaşımı gibi konuların havadan çekimlerle daha iyi anlaşılmasını sağlar.

Havadan Üniversite Çekimi Avantajları

Havadan üniversite çekimleri özellikle yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi üniversitenin genel imkanlarını ve öğrencilere sunulan kullanım alanlarını tanıtmak amacıyla kullanılmaktadır.

Ancak sadece öğrenci üniversite tercihleri sırasında değil aynı zamanda üniversitenin genel tanınırlığını ve bilinirliğini de bu çekimlerin kullanılarak hazırlandığı tanıtım videoları sayesinde gerçekleştirmek mümkün olmaktadır.

Üniversitelerin resmi internet siteleri içerisinde yayınlanmakta olan fotoğraflar ve tanıtım videoları vermiş olduğumuz havadan üniversite çekimleri hizmeti sayesinde ortaya çıkmaktadır.

Genellikle üniversiteler sosyal medya hesaplarında, broşürlerinde veya üniversite tanıtım filmlerinde bu hizmet alanından faydalanmaktadırlar. Sizler de üniversite tanıtımı için video veya fotoğraf ihtiyacı duyduğunuzda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.