Çözüm Ortaklarımız

dji-logo

DJI

Dà-Jiāng Innovations Science and Technology Co. Ltd.
Shenzhen, Çin
Dà-Jiāng Innovations Science and Technology Co. Ltd. (Çince: 大疆创新科技有限公司), Çin merkezli bir teknoloji şirketidir. Şirket, 2006 yılında Frank Wong tarafından kurulmuş olup[3] sivil insansız hava araçları ile kamera yalpa çemberi, uçuş platformları, kameralar, tahrik sistemleri, kamera sabitleyicileri ve uçuş kontrol sistemleri üretmektedir.[4] Şirketin merkezi Shenzhen'de yer almaktadır. DJI, İHA pazarının %70'inden fazlasını oluşturmakta olup ticari ve sivil İHA endüstrisinde dünya lideridir.
Sony_black_background

SONY

Sony
Minato, Tokyo, Tokyo, Japonya
Sony (Japonca: ソニー株式会社, Sonī Kabushiki-Kaisha), Japonya kökenli çokuluslu şirketler topluluğu. Topluluğun ana şirketi, Tokyo'nun Minato semtinde yerleşik olan Sony Corporation'dır. Sony, dünyanın en büyük tüketici elektroniği ve profesyonel elektronik üreticilerinden biridir. Ayrıca dünyanın en büyük oyun konsolu üreticisi, dünyanın ikinci en büyük video oyun yayıncısı ve en kapsamlı medya şirketlerinden biridir. Görüntü sensörü pazarında %50 pazar payına sahip Sony, yarı iletken üretiminde dünyada önde gelen 20 şirket arasındadır. 2015 rakamlarına göre dünyanın en büyük beşinci televizyon üreticisidir.
canon-logo

CANON

Canon Inc.
Ōta, Tokyo, Japonya
Canon Inc.(キヤノン株式会社), Japonya merkezli çokuluslu şirket. Resim ve optik ürünleri, kameralar, fotokopi makineleri ve stepper ürünleriyle tanınmaktadır. Merkezi Öta/Tokyo'da bulunmaktadır. Takeshi Mitarai, Goro Toshida, Saburo Uchida ve Takeo Maeda Canon Inc.'i kurmadan önce 1937 yılında "Precision Optical Instruments Laboratory" (Hassas Optik Aletler Laboratuvarı)'i kurdu.
consulting_placeholder

Primo Software

Software Development
Manitowoc, WI
Our customers trust us so much that they often come to us with problems beyond the scope of financial consultancy. Since they know that we have their best business interests at heart they want us to help them with such problems.
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Drone Çekimi Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz..

Ajansımızın Drone Çekimi Projelerini üstleniyorlar. Çalışmaları gayet başarılı ve profesyonel..

theme_placeholder
Hakan Demirel
Ajans Sahibi,

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?