Havadan Etkinlik Çekimleri

Havadan Drone İle Etkinlik Çekimleri

Havadan etkinlik çekimleri, bir olay veya etkinliğin havadan çekilen fotoğraflar veya videolardan oluşan bir çekim türüdür. Bu tür çekimler genellikle drone teknolojisi kullanılarak yapılır ve etkinliğin genel görünümünü, kalabalıkları veya alanın büyüklüğünü göstermek için kullanılır. Havadan etkinlik çekimi kullanım alanları arasında şunları sayabiliriz;

  • Sosyal etkinlikler
  • Kültürel etkinlikler
  • Reklam ve tanıtım

Havadan Etkinlik Çekimi Avantajları

Havadan etkinlik çekimi hizmeti almak özellikle gerçekleştirdiğiniz tüm etkinlik organizasyonlarının kayıt altına alınmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu çekim hizmeti sayesinde elde ettiğiniz verileri organizasyon tanıtımı veya firma tanıtımı için çeşitli reklam alanlarında da kullanabilirsiniz. Tarafımızdan alacağınız havadan etkinlik çekimi hizmeti sayesinde elde edeceğiniz bazı avantajları şöyle sıralayabiliriz.

  • Havadan çekimler, etkinlik veya olayın genel görünümünü ve kapsamını gösterebilir.
  • Drone teknolojisi ile yapılan havadan çekimler, yüksek çözünürlüklü görüntüler elde etmenizi sağlar.
  • Dronelar, çekim yapmak için ulaşamayacağınız alanlara veya yüksekliklere kolayca ulaşabilir.
  • Havadan etkinlik çekimi, yerinde çekim yapmaktan çok daha az maliyete sahiptir.
  • Havadan çekimler, birçok farklı alanda kullanılabilir.
  • Havadan çekimler, farklı açılar ve perspektiflerle yapılması kreativiteyi arttırabilir.

Genel olarak bakıldığında havada drone yordamıyla yapılan görüntülemeler etkinliklerin reklam amacıyla kullanılmasına olanak sağlamakta ve bu sayede etkinlik sahipleri hedef kitlelerine daha kolay ulaşmaktadır. Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek adına bizlerle iletişime geçebilir ve havadan etkinlik çekimi hizmeti alabilirsiniz.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.