Havadan Arazi Çekimleri

Havadan Drone İle Arazi Çekimleri

Sektörel anlamda arazi çekimleri son derece önemli olup, özellikle herhangi bir amaçla gerçekleştirilmesi gereken arazi çekimleri için en doğru ve en etkili tercih havadan arazi çekimleri olmaktadır.

Araziye tam anlamıyla hâkim olunabilen ve arazinin tümünün kuş bakışı bir şekilde görülebilmesini sağlayan kumandalı hava araçları ile gerçekleştirilen havadan arazi çekimleri sayesinde, bu araziler için son derece kaliteli görüntüler veya videolar elde edilebilmektedir. Bu hususta da firmamız, havadan çekim hizmetleri için en güvenilir ve en kaliteli firmalardan biri olarak, sizlerin arazi çekimleri için ihtiyaç duyduğu bu hizmeti;

  • Yüksek çözünürlük
  • İstenilen irtifa seviyesinde çekim
  • Gece çekimi
  • Gündüz çekimi
  • Fotoğraf çekimi
  • Video çekimi
  • Detaylı çekim

Gibi müşterilerimizin tüm isteklerini en profesyonel şekilde gerçekleştirerek, son derece memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Özellikle arazinin havadan çekimi için bu çekimin hangi amaçla yapıldığına göre bu alanda gerekli olan tüm inceliklerle hizmetimizi profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Arazinizi en iyi şekilde görüntüleyecek profesyonel kamera ekipmanları ile birlikte bu görüntülerin havadan sorunsuz bir şekilde çekilebilmesi için gerekli olan en son teknoloji ve kaliteli hava araçlarımız ile de sizlere kusursuz bir hizmet sağlıyoruz.

Havadan arazi çekimleri için firmamızı tercih ederek istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda fotoğraf veya video hizmeti talep edebilir, en uygun çekim fiyatları ile arazinizin mükemmel bir şekilde görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.