Dji Yeni Drone mini 3’ü Çıkardı

DJI, Mini 3 Serisinde Mini 3 Pro’ya daha uygun fiyatlı bir alternatif sunan başka bir drone piyasaya sürüyor. En yeni drone’ları, kompakt bir tasarıma ve uygun bir fiyata sunulan güçlü kameraya sahip yetenekli bir mikro drone olan Mini 3 olarak adlandırılıyor. DJI Mini 3, daha uzun bir pil ömrüne ve gerçeğe yakın renk ve ayrıntıları yakalamanızı sağlayan muhteşem 4K HDR videoya sahiptir. Dakikalar içinde sosyal medyaya hazır videolar çekmenizi sağlayan True Vertical Shooting ve QuickShots gibi pek çok eğlenceli özelliğe sahiptir. İster kumsalda çekim yapın, ister ormanda yürüyüş yapın, ister bir dağa tırmanın, Mini 3 ile her güzel anı yakalayabilirsiniz.

DJİ MİNİ 3 TASARIMI

Tüm DJI Mini dronları gibi, Mini 3 de 249 g’ın altındaki kompakt, ultra hafif kameralı drone‘dur. Bu ağırlığın önemli olmasının nedeni, Transport Canada tarafından belirlenen 250g sınırının altına düşmesi, yani kayıt yaptırmanıza veya drone pilotu sertifikası almanıza gerek kalmadan uçurabilmenizdir. DJI Mini 3, bir sonraki maceranız için çantanıza veya cebinize götürmenizi sağlayan katlanabilir bir tasarıma sahiptir. İster karlı dağların yükseklerinde, ister yoğun ormanların derinliklerinde çekim yapıyor olun, Mini 3 nereye giderseniz gidin yanınızda taşıyabileceğiniz kadar hafiftir.

DJİ MİNİ 3 TASARIMI
DJİ MİNİ 3 DRONE TASARIMI

DJİ MİNİ 3 DRONE KAMERA ÖZELLİKLERİ

DJI Mini 3 ile hayal gücünüzü canlı görüntülere dönüştürebilirsiniz. Gece veya gündüz fark etmeksizin gerçeğe yakın renklerle göz kamaştırıcı 4K HDR kalitesinde kayıt yapın. Mini 3’ün kamerası, çift doğal ISO ve çip düzeyinde HDR teknolojisi ile donatılmış 1/1,3 inç CMOS sensörle birlikte gelir. Bu, dronun bir mikrodrondan gördüğünüz hiçbir şeye benzemeyen inanılmaz ayrıntıları yakalamasına yardımcı olmak için çalışır. Gün boyunca, daha derin ve daha nüanslı görsel sonuçlar için hem vurgu hem de gölge ayrıntılarını yakalayabilirsiniz. Geceleri, ışık solmaya başlasa bile net ve canlı bir şekilde çekim yapmaya devam edebilirsiniz.

Kamera f/1,7 diyafram açıklığına ve kristal netliğinde ayrıntıları kaydeden daha büyük 2,4μm 4’ü 1 arada piksele sahiptir. Bu ayrıntılar, Mini 3’ün düşük ışıklı senaryolarda bile olağanüstü görüntüler sunmasını sağlayarak, hiçbir şeyin sizin ve mükemmel çekiminizin önüne geçmemesini sağlar. 4x yakınlaştırma ile Mini 3’ü daha uzakları keşfetmek için kullanabilirsiniz. Tehlikeli alanlara uçmaktan endişe etmek yerine, çekime başlamadan önce yerleri keşfetmek için yakınlaştırma işlevini kullanabilirsiniz.

GERÇEK DİKEY ÇEKİM

Yatay görüntüleri dikey bir çerçeveye dönüştürmek zorunda olmak talihsiz bir acıdır. Dikey görüntüleri kesinlikle gerekli hale getiren sosyal medya ile Mini 3, yatay yerine dikey olarak çekim yapmanızı sağlar. Gerçek Dikey Çekim, yemyeşil bir ağaçtan en yüksek gökdelene kadar her şeyi mükemmel bir dikey çerçevede çekmenizi sağlar. Geniş açılı bir eğim yapmak için yenilikçi gimbal tasarımını kullanarak çekiminizi estetik bir şekilde oluşturabilirsiniz. True Vertical Shooting‘e geçmek ve sıradan bir çekimi anında sosyal medya için hazır olan çarpıcı bir sanat eserine dönüştürmek yeterince kolaydır.

 

 

 

DJİ MİNİ 3 ÇEKİM MODLARI

Mini 3, saniyeler içinde sinematik çekimler yapmanızı sağlayan çekici QuickShots özelliğine sahiptir. Dronie, Circle, Helix, Rocket ve Boomerang gibi önceden programlanmış manevraları gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken bir dokunuş. Bu modlardan birini seçtiğinizde, drone görsel olarak çarpıcı bir video çekerken otomatik olarak önceden ayarlanmış bir hareketle uçacaktır. Sonuçları saniyeler içinde mobil cihazınıza göndermek için QuickTransfer’ı kullanabilirsiniz. QuickShots ve QuickTransfer ile, tüm arkadaşlarınızı ve ailenizi çevrimiçi ortamda büyülemek için birkaç dakika içinde profesyonel kalitede bir video çekip paylaşabilirsiniz.

 Bir yanıt yazın