Havadan Sanayi Çekimleri

Havadan Drone İle Sanayi Çekimleri

Havadan video ve fotoğraf çekimleri, günümüzde özellikle son derece işlevsel, etkileyici ve aynı zamanda ekonomik olması sebebiyle sıkça tercih edilen ve oldukça etkili hizmetlerden biridir. Firmamız, bu hususta havadan çekimler için en profesyonel firmalardan biri olarak hem profesyonel bir ekibe hem de profesyonel ve son teknoloji ekipmanlara sahiptir.

Hizmetlerimizden biri olan havadan sanayi çekimleri için özellikle son teknoloji ve kaliteli kumandalı hava araçlarımız ile çeşitli irtifalarda havadan video veya fotoğraf çekimini sanayinin tümü için isteklere ve ihtiyaçlara en uygun şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Özellikle son derece kontrollü ve havada harika bir şekilde sabit kalabilen kumandalı hava araçlarımız ve en yüksek çekim kalitesindeki kameralarımız ile havada kusursuz ve şahane görünümlü görüntüler elde ediyoruz.  Bu fotoğraf ve videoların her şekilde kullanılabilmesini sağlıyor, aynı zamanda hangi amaç için kullanılmak istendiğine özel olarak en uygun şekilde bu hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Havadan Drone İle Sanayi Çekimi Avantajları

Havadan sanayi çekimi hizmeti için gerek sanayi dükkanları için özel olarak gerek tüm sanayi kapsayan bir havadan çekim ile istenilen kadrajda ve istenilen zamanda video ve fotoğraf çekimlerinizi en özverili ve dikkatli şekilde gerçekleştirerek, sizlere hem yaratıcı hem de tanıtımız için son derece etkili bir çekim sunuyoruz.

Firmamızı tercih ederek drone ile en yüksek kalitede çekeceğimiz havadan sanayi videoları ve fotoğraflarından en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.