Havadan Düğün Çekimleri

Havadan Düğün Çekimleri

Havadan düğün çekimleri özellikle düğün organizasyonları sırasında her anı tüm açılardan çekebilmeyi sağlaması ile düğün sahibi için harika bir anı ortaya koymaktadır. Drone ile düğün çekimi Özellikle panoramik çekimler sayesinde tüm düğün alanının görüntülenmesi daha sonra düğün sahibi tarafından çeşitli videolara dönüştürülerek eğlenceli hale getirilebilmesi mümkündür.

Tarafımızdan alacağınız havadan düğün çekimleri hizmeti sayesinde sizler için unutulmaz olmasını istediğiniz o günü en iyi şekilde unutulmaz hale getirmekteyiz.

Havadan Drone İle Düğün Çekimi Avantajları

Havadan düğün çekimlerimiz uçak veya dron kullanılarak gerçekleştirilmektedir.  Bu hizmet içerisinde kullanılmakta olan insansız cihazlar düğün alanını veya etkinliği çekmek için kullanılmaktadır. Havadan düğün çekimi avantajları ise şöyledir;

  • Panoramik görüntüler
  • Unik açılar
  • Büyük ölçekli düğünler için uygun
  • Hatıralar
  • Film ve televizyon için kaynak

Havadan çekimler, düğün alanını veya etkinliği panoramik görüntüler şeklinde çekmek için mükemmel bir fırsattır. Havadan çekimler, düğün alanını veya etkinliği çekmek için unik açılar sunar. Bu sayede gerçekleştirilen çekimleri daha ilginç ve eğlenceli hale getirmek mümkündür. Havadan çekimler, özellikle kabalık düğünler için ideal olmaktadır. Geniş bir alanı veya etkinliği çekmek için kullanılabilir. Ses getirmiş olan bazı geniş çaplı düğünler film ve televizyon için önemli bir kaynaktır. Bu çekimler yapımcılar ve yönetmenler için ilham kaynağı olabilir. Havadan düğün çekimleri, çiftler ve aileler için unutulmaz bir hatıra oluşturur. Özellikle sahil gibi dış mekan düğünlerinde en işlevsel çekim türü olma özelliğine sahiptir.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.