Havadan Konser Çekimleri

Havadan Konser Çekimleri

Gelişen teknolojiyle birlikte tüm konser alanlarında drone yardımı ile havadan konser çekimleri yürütmekte olan firmamız özellikle yüksek dinleyici sayılarına ulaşan konserlerde etkili olarak hizmet vermektedir.

İnsansız hava araçları olan dronelar konsere katılan kişilerin üzerinden uçarak kuşbakışı açıdan konser anını çekmektedir. Böylece herhangi bir şekilde izleyicilerin arasına kamera sisteminin kurulmasına gerek kalmadan en az tehlikeli şekilde konser çekimini gerçekleştirmekteyiz.

Konser organizasyonlarınızda drone ile havadan görüntü hizmeti almak istediğiniz takdirde bizlerle iletişime geçerek havadan konser çekimi hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Havadan Konser Çekimi Avantajları

Firma olarak sağladığımız havadan konser çekimi hizmeti temelde bakıldığında konserin kaydedilmesi olarak düşünülse de birçok avantajının bulunduğundan bahsetmek mümkündür. havadan konser çekimi avantajları genel olarak şöyle incelenebilir;

  • Performansın gerçek zamanlı olarak kaydedilmesi: Konser çekimleri, müzisyenlerin gerçek zamanlı performanslarını kaydedebilir ve daha sonra düzenleyebilirsiniz.
  • Atmosferin yakalanması: Konser ortamı, özel bir atmosfer oluşturur ve çekimler, bu atmosferi yakalayarak, izleyiciler için daha gerçekçi ve etkileyici hale getirir.
  • Reklam ve tanıtım: Konser çekimleri, müzisyenlerin ve albümlerin tanıtımı için kullanılabilir.
  • Arşiv: Konser çekimleri, müzisyenlerin kariyerlerinin bir arşivi olarak kullanılabilir ve gelecekteki nesillere aktarılabilir.
  • Müzik sektörü için kaynak: Konser çekimleri, müzik sektörü için önemli bir kaynaktır ve yapımcılar, yönetmenler ve müzisyenler için ilham kaynağı olabilir.

Sizlerde konser etkinlikleriniz sırasında tüm bu avantajlardan faydalanmak üzere bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.