Havadan Okul Çekimleri

Havadan Okul Çekimleri

Havadan okul çekimleri, bir okulun bahçesi, binası ve çevresinin havadan çekilen fotoğraflar veya videolardan oluşan bir çekim türüdür. Drone Çekimi Bu tür çekimler genellikle drone teknolojisi kullanılarak yapılır ve okulun büyüklüğünü, bahçesini, yapılarını, çevresini veya özellikle önemli bölümlerini göstermek için kullanılır. Havadan okul çekimleri, okulun tanıtımı için kullanılabilir, ayrıca okulun yerleşim alanını veya çevresini inceleme amacıyla da kullanılabilir.

Havadan Okul Çekimi Avantajları

Havadan okul çekimi hizmet alanımız sayesinde okullarda gerçekleştirilen etkinliklerin veya okulun genel tanıtımları için panoramik görüntüsü çekilebilmektedir. Özellikle okulların kayıt dönemlerinde daha fazla öğrenci kitlesine ulaşabilmek için en çok tercih ettikleri reklam alanı video çekimi olmaktadır.

Havadan okul çekimi kullanım alanları arasında şunlar yer alabilir:

  • Okul tanıtımı: Havadan çekimler, okulun büyüklüğünü, bahçesini, yapılarını, çevresini veya özellikle önemli bölümlerini göstererek okulun tanıtımını yapmak için kullanılabilir.
  • Yerleşim alanı inceleme: Havadan okul çekimleri, okulun yerleşim alanını veya çevresini inceleme amacıyla kullanılabilir.
  • Okulun etkinlikleri: Havadan çekimler, okulun düzenlediği etkinliklerin genel görünümünü ve kapsamını göstermek için kullanılabilir. Örneğin, okulun sportif etkinlikleri, tatil etkinlikleri, yerel gösteriler gibi.
  • Okul yapısı: Havadan çekimler, okul yapısının detaylarını ve genel görünümünü göstermek için kullanılabilir. Örneğin, okulun bahçesi, yapıları, özellikle önemli bölümleri gibi.
  • Okulun çevresi: Havadan çekimler, okulun çevresindeki alanların genel görünümünü ve kapsamını göstermek için kullanılabilir. Örneğin, okulun yerleşim alanı, çevre parkları, doğal alanlar gibi.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.