Havadan İnşaat Çekimleri

Havadan Drone İle İnşaat Çekimleri

İnşaat alanı veya inşaat yapısı için ihtiyaç duyulan veya talep edilen inşaat çekimleri için firmamız, profesyonel ekibi ve ekipmanları ile havadan inşaat çekimleri hizmeti vermektedir. Kumandalı hava araçları ile gerçekleştirdiğimiz bu hizmet sayesinde inşaat için istenilen tüm çekimlere en yüksek çözünürlükte sahip olunabilirken, oldukça yüksek bir irtifaya çıkabilen profesyonel dronelerımız ve üzerlerine yerleştirdiğimiz yine profesyonel kamera sistemlerimiz sayesinde işinin ehli ekibimiz en iyi şekilde çekimleri gerçekleştirmektedir.

Firmamızı tercih ederek en uygun fiyatlarla en kaliteli havadan inşaat çekimlerine sahip olabilir, inşaatınızın prestiji için büyük bir adım atabilirsiniz. İnşaat projeleri için son derece deneyimli bir ekip ile hizmet verirken, bu hizmetlerimiz için bizleri tercih eden müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını çok önemsiyor, yaptığımız çekimler sonrası tüm çekimleri özenle düzenleyerek sizlere harika bir hizmet teslim ediyoruz.

Havadan İnşaat Çekimleri Nasıl Yapılır?

Havadan inşaat çekimleri nasıl yapılır? Sorusuna yanıt olarak; Sahip olduğumuz son teknoloji dronelara yerleştirdiğimiz profesyonel ve en yüksek çözünürlükte çekim gerçekleştiren kameralarımız ile hizmet veriyoruz.

Hem çekim hem de drone kullanımı hususunda son derece tecrübeli profesyonel ekibimiz tarafından uzaktan kumanda ile bu hava aracını kontrol ederek, talep ettiğiniz inşaat çekimini en dikkatli ve en özenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Özellikle çekim sırasında herhangi bir görüntü sorunu ile karşılaşılmadan, tüm çekim sürecini en kaliteli şekilde gerçekleştirip harika bir çekim sunuyoruz.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.