Havadan Hastane Çekimleri

Havadan Drone İle Hastane Çekimleri

Havadan Drone İle Hastane Çekimleri

Hastaneler için tanıtım amacıyla talep edilen dış mekan çekimlerini havadan hastane çekimleri ile en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji kumandalı hava araçlarımız sayesinde, hastaneniz için talep ettiğiniz havadan fotoğraf veya havadan video çekimleri için hastanenizin mükemmel bir şekilde görünmesini sağlıyor, hastane imajınızı yükseltecek kalitede çekimlerimiz sayesinde sizlere büyük bir avantaj sunuyoruz.

Son derece işlevsel ve fonksiyonel bir hizmet olarak hastanelerin dış çekimi için amaçlara en uygun şekilde deneyimli ekibimiz ile sizlerin isteklerine uygun çekimi en kısa sürede ve en kaliteli şekilde gerçekleştirirken, yalnızca gündüz çekimleri değil, son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde kusursuz bir gece çekimi hizmetini de müşterilerime sunuyoruz.

Havadan Drone İle Hastane Video Çekimleri

Multihelikopter, drone gibi insansız hava araçları ile kusursuz bir havadan video çekimi hizmeti sunan firmamız, sahip olduğu deneyimi ve profesyonelliği, son teknoloji ekipmanlar ile birleştirerek, kişilerin talep ettiği havadan hastane video çekimleri için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Özellikle hastaneniz için hazırlanmasını istediğiniz gösterişli ve son derece profesyonel bir şekilde hazırlanmış video montajı için firmamızı tercih ederek en uygun fiyatlarla hastaneniz için yüksek çözünürlüklü ve oldukça beğenilecek bir video çekimi gerçekleştirebiliriz.

Hastaneniz için talep ettiğiniz video çekiminin hangi amaçla istendiğine göre bu amaca en uygun şekilde gerçekleştirecek olduğumuz profesyonel çekim sayesinde, sizlere videonuzu haırlayıp teslim ettiğimizde çok memnun kalmanızı sağlamaktayız.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.