Havadan Konut Çekimleri

Havadan Drone İle Konut Çekimleri

Firmamız, uzun yıllardan bu yana gerçekleştirmiş olduğu tüm hava çekimlerinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış olup, kazanmaya da devam etmektedir. Sahip olduğu birbirinden özel son teknoloji dronelar sayesinde profesyonel kameralarımızla sizlerin talep ettiği mekan için en yüksek kalitede çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Havadan konut çekimleri için de profesyonel ekibimiz ile birlikte tüm istek ve ihtiyaçlarınıza uygun çekimleri özenle gerçekleştirirken, yalnızca konut çekimi yapmakla kalmayıp, bu çekimleri en mükemmel hale getirerek sizlere sunuyoruz.

Özellikle konutunuz için bir ilan vermek istiyor veya başka bir amaçla konutunuzun havadan dilediğiniz şekilde fotoğrafının çekilmesini veya videoya alınmasını istiyorsanız, firmamız sizler için en güvenilir ve en kaliteli tercih olarak sizlere arzuladığınız konut çekimini en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Havadan Drone İle Konut Çekimi Avantajları

Havadan konut çekimi hizmeti ile konutlarınızın gece veya gündüz çekimleri için son teknoloji kumandalı hava araçlarımız sayesinde dilediğiniz yükseklikten ve mesafeden konutunuzu çekebiliyor, bunu yaparken de her açıdan son derece estetik bir görüntü elde ediyoruz.  Sizler için sunduğumuz havadan konut çekimi için;

  • Havadan 4K Çekim
  • Havadan Konut Fotoğraf Çekimi
  • Havadan Konut Video Çekimi

Hizmetlerimizi oldukça kapsamlı bir içerik ile sizlere sunarken, özellikle ekibimiz ile konutlarınızın detaylı çekimlerini en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Özellikle çekimlerimiz sonrası talep ettiğiniz video veya fotoğraflar için gerekli montaj işlemlerini de büyük bir profesyonellik ve titizlikle gerçekleştirip sizlere en mükemmel şekilde teslim ediyoruz.

  • Performansın gerçek zamanlı olarak kaydedilmesi: Konser çekimleri, müzisyenlerin gerçek zamanlı performanslarını kaydedebilir ve daha sonra düzenleyebilirsiniz.
  • Atmosferin yakalanması: Konser ortamı, özel bir atmosfer oluşturur ve çekimler, bu atmosferi yakalayarak, izleyiciler için daha gerçekçi ve etkileyici hale getirir.
  • Reklam ve tanıtım: Konser çekimleri, müzisyenlerin ve albümlerin tanıtımı için kullanılabilir.
  • Arşiv: Konser çekimleri, müzisyenlerin kariyerlerinin bir arşivi olarak kullanılabilir ve gelecekteki nesillere aktarılabilir.
  • Müzik sektörü için kaynak: Konser çekimleri, müzik sektörü için önemli bir kaynaktır ve yapımcılar, yönetmenler ve müzisyenler için ilham kaynağı olabilir.

Sizlerde konser etkinlikleriniz sırasında tüm bu avantajlardan faydalanmak üzere bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.