Havadan Panoramik Çekimler

Havadan Drone İle Panoramik Çekimler

Havadan panoramik çekimler, geniş bir alanı kapsayan ve geniş bir açıyla çekilen fotoğraflardır. Bu tür çekimler için özel bir teknik gerektirir ve genellikle bir panoramik kamera veya bir yatay döndürmeli tutucu kullanılır. Ayrıca, bir dizi fotoğrafın bir araya getirilmesiyle yapılan yazılım ile de panoramik çekimler elde edebilirsiniz.

Firmamız aracılığıyla sağlamış olduğumuz havadan panoramik çekimler sayesinde oldukça geniş bir alanı tek bir fotoğraf karesine sığdırmanız mümkün olmaktadır. Drone Çekimi Çoğunlukla panoramik çekimlere ihtiyaç duyulan alanlar festival alanları, konser alanları, mezuniyet veya akşam geniş çaplı düğünler olmaktadır.

İhtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda en profesyonel cihazlarımız ile havadan panoramik çekim hizmeti sağlamaktayız.

Havadan Panoramik Çekim Kullanım Alanları

Havadan panoramik çekimler çeşitli alanlarda kullanılmaktadır. Havadan panoramik çekimler, tatil bölgelerinin, plajların, şehir manzaralarının ve doğal güzelliklerin reklamı için kullanılabilir.

Aynı zamanda havadan panoramik çekimler, emlak projelerinin tanıtımı için kullanılabilir. Bu, mülklerin çevresindeki alanları ve konumlarını daha iyi gösterir. Madencilik, enerji ve sanayi alanları için kullanılabilir. Bu, üretim alanlarının boyutlarını ve çalışma koşullarını daha iyi gösterir.

Havadan panoramik çekimler, yerleşim alanlarının planlaması ve yapısı için kullanılabilir. Bu, altyapı ve trafik durumunu daha iyi gösterir. Arazi yapısı, ormanlar, nehirler, göller, volkanlar ve diğer doğal kaynakların incelenmesi ve tespit edilmesi için kullanılabilir. Bu, doğal kaynakların korunması ve yönetiminin planlaması için fayda sağlamaktadır.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.