Havadan Emlak Çekimleri

Havadan Drone İle Emlak Çekimleri

Firmamız, siz müşterilerimizin dışarıdan ve havadan en kaliteli şekilde gerçekleştirilmesini istediğiniz emlak çekimleriniz için büyük bir tecrübe, deneyim ve profesyonellikle hizmet vermektedir. Özellikle ilanlar, reklamlar, tanıtımlar, kataloglar veya başka bir amaç için ihtiyaç duyulan en özel havadan emlak çekimleri için kumandalı hava araçlarımız ile sizlerin emlaklarını dilediğiniz her açıdan, her yükseklikten ve her zaman diliminde özenle gerçekleştirmekteyiz.

Sahip olduğumuz başarımızı başta profesyonel ekibimize borçlu olmakla birlikte, havadan çekimler için kullandığımız tüm ekipmanların tamamen profesyonel, kaliteli ve son teknoloji olması sayesinde sizlere emlaklarınız için en yüksek çözünürlükte mükemmel videolar ve fotoğraflar çekmekteyiz.

Havadan Drone İle Emlak Çekim Fiyatları

Havadan emlak çekim fiyatlarını belirleyen pek çok farklı husus bulunmaktadır. Özellikle bir emlak çekimi hizmeti talep eden kişilerin bu çekim için istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillenecek olan havadan çekimlerde, sunulacak olan hizmetin bedeli ekibimiz tarafından en uygun olacak şekilde belirlenmektedir. Havadan emlak çekim fiyatları etkileyen hususlar arasında şunlar yer almaktadır;

  • Toplam uçuş süresi
  • Tercih edilen çekiş zamanı
  • Proje devamlılığı olup olmaması
  • Çekim alanındaki çeşitli faktörler
  • Hizmet için kullanılan tüm cihaz ve ekipmanların neler olduğu
  • Video veya fotoğrafların montajlı veya tam hali
  • Tercih edilen görüntü kalitesi
  • Tercih edilen çekim özellikleri

Gibi daha pek çok husus bulunurken, firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi havadan emlak çekimleri için de müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.