Havadan Fabrika Çekimleri

Havadan Drone İle Fabrika Çekimleri

Havadan fabrika çekimleri için geniş portföyü ile hizmet vermekte olan firmamız, fabrikanız için talep ettiğiniz her detayı sizlere en profesyonel çekimleri ile sunmaktadır. Fabrikanızın dışarıdan en doğru açılardan görüntülenmesi için profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, fabrikanızın tanıtımı, reklamı, katalog çekimi gibi tüm amaçlar için uzaktan kumandalı insansız hava araçları ile hizmet vermektedir.

Sizler için bu çekimleri en kaliteli şekilde gerçekleştirebilmek adına yenilikleri ve gelişmeleri sürekli olarak yakından takip ediyor, bu sayede de hem son teknoloji hem son derece yüksek çözünürlüklü hem de profesyonel kameralarımız ve diğer tüm ekipmanlarımız ile sizlere muhteşem görünen bir havadan fabrika çekimi gerçekleştiriyoruz.

Bu yüksek görüntü kalitesini profesyonel ekibimizin harika çekim açıları ile birleştirerek sizlere kusursuz bir hizmet sunarken, sizlerden istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun ücretleri talep ederek, son derece ekonomik bir şekilde fabrikanızın imajını ve değerini yükseltebilmenizi sağlıyoruz.

İster havadan fabrika fotoğrafı hizmeti ister havadan fabrika videosu olsun, her iki talep için de profesyonel ekibimiz sizlere aradığınız kaliteyi en özel hizmetleriyle sunmaktadır.

Havadan Drone İle Fabrika Çekimleri Fiyatları

Havadan fabrika çekimleri fiyatları, kişilerin talep ettiği hizmete göre şekillenirken, kullanılan ekipmanlar, çekim süreci gibi çeşitli hususlar da dikkate alınarak belirlenmekte, ancak firmamız müşterilerimiz için kurulduğu yıldan bu yana sunduğu müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile her zaman en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.