Havadan Otel Çekimleri

Havadan Drone İle Otel Çekimleri

Havadan otel çekimleri hizmeti veren firmamız, en profesyonel kamera ekipmanları ile birlikte son derece kaliteli uzaktan kumandalı çekim dronelarıyla otelinizin tüm ihtişamını en yüksek görüntü kalitesi ile sizlere sunmaktadır.

Özellikle katalog, tanıtım, etkinlik, reklam gibi tüm çekimler için otelinizi havadan görüntülüyor ve kayda alıyoruz. Drone İle Otel Çekimi Hem fotoğraf hem de videolar için sizlere profesyonel ekibimiz sayesinde kusursuz görseller sunarak otelinizin her bir detayını en iyi şekilde gözler önüne seriyor, ihtiyacınıza göre profesyonel fotoğraf ve video hizmeti sunuyoruz.

Uzun yıllardan bu yana en kaliteli çekimler ile profesyonel bir hizmet veren firmamız, hem sanatsal, hem işlevsel hem de son derece estetik havadan otel çekimleri sunarak oteliniz için tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz.

Havadan Drone İle Otel Fotoğraf Çekimi

Otellerin tüm açılardan en iyi şekilde fotoğraflanabilmesi için havadan otel fotoğraf çekimi hizmetimiz ile otelinizi istediğiniz her açıdan ve yükseklikten en yüksek kalitede fotoğraflıyoruz. Bunun yanı sıra otelinizin fotoğraflanmasını istediğiniz zaman konusunda da ister gece ister gündüz çekimleri için tüm gerekliliklere ve profesyonel ekip ve ekipmanlara sahip olarak, son teknoloji fotoğraf makinaları ile drone çekimlerini gerçekleştiriyoruz.

Oteliniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm çekim ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla sizlere sağlayan firmamız, bu sayede;

  • Katalog
  • Tanıtım
  • Etkinlik
  • Reklam

Gibi tüm ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve en özel şekilde sağlamaktadır.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.