Havadan Festival Çekimleri

Havadan Festival Çekimleri

Havadan festival çekimleri özellikle geniş bir festival alanının kayıt altına alınmasını sağlarken aynı zamanda elde edilen bu kayıtların daha sonra firmalar tarafından web siteleri, katalog, dergi, sosyal medya araçları, el ilanları, toplantı, afişi veya billboard gibi çeşitli alanlarda kullanmaları mümkün olmaktadır. Bu çekimler sayesinde özellikle firmalar gerçekleştirdikleri festivalleri herkesçe bilinir hale getirmektedir. Aynı zamanda havadan çekim geniş çekim özelliği sayesinde tüm alanın net olarak görülmesini de mümkün kılar.

Havadan Festival Çekimi Avantajları Nelerdir ?

Firmamızdan alacağınız havadan festival çekimi hizmeti sayesinde birçok avantaja sahip olabilirsiniz. Genellikle firmaların gerçekleştirdiği bu festival etkinlikleri gelişimleri ve tanınırlığı için oldukça önemlidir. Firmalar elde ettikleri bu çekimleri daha sonra çeşitli alanlarda ve firma tanıtımı içeren tüm görsel materyallerde kullanabilmektedirler. Havadan festival çekimi avantajları genel olarak şöyle sıralanabilir;

  • Firmaların farklı ve daha profesyonel bir firma olduğunu göstermesi,
  • Kataloglarda kullanılacak görsellere sahip olmak,
  • Reklam ve afişleri için fotoğraflar oluşturmak
  • Etkinliklerinizi ölümsüzleştirmek,
  • Referanslarınızı oluşturmak,
  • Basında ve internette yer almak,
  • İnsanları organizasyonlardan haberdar etmek,

Sizler de vermiş olduğumuz bu hizmet alanı sayesinde firmanızın gerçekleştirmiş olduğu tüm etkinliklerde dron ile havadan festival çekimi gerçekleştirebilir ve daha sonra elde ettiğiniz resim veya video kayıtlarını firmanızın tanıtımı için kullanabilirsiniz. Bu sayede firmanızın gerçekleştirmiş olduğu tüm etkinlikler sayesinde daha geniş kitlelere ulaşmak mümkün olmaktadır.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.