Havadan Gayrimenkul Çekimleri

Havadan Gayrimenkul Çekimleri

Gayrimenkul çekimleri için uzun yıllardan bu yana kaliteli hizmetleri ile siz müşterilerimizi memnun eden firmamız, hem iç mekan hem de dışarıdan gayrimenkulünüzün görünümü için dış mekan ve havadan çekim hizmeti sunuyoruz.

Hizmetlerimiz kapsamında talep ettiğiniz her türlü çekim için uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız sayesinde sizlerin istek ve ihtiyaçlarını en şık fotoğraf veya videolarla sağlarken, özellikle gayrimenkul tanıtımlarınız veya ilanlarınız başta olmak üzere tüm istekleriniz ve amaçlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm görsellere yüksek çözünürlüklü olarak sahip olmanızı sağlıyoruz.

Yalnızca profesyonel bir ekibe sahip olarak değil, aynı zamanda bu sektörde en son teknoloji, profesyonel ve kaliteli çekim ekipmanlarına sahip olarak sizlere özel bir hizmet sunuyoruz. Gayrimenkulünüz için hiçbir detayı atlamazken, bu yapının en şık şekilde çekilebilmesi için en iyi açılardan çekimlerimizi ustalıkla gerçekleştiriyoruz.

Özellikle gayrimenkul iç mekan çekimleri için sizlere fotoğraf veya video çekimlerimiz ile büyük bir imaj ve prestij sağlarken, hizmetimizi sizlere en kusursuz şekilde sunuyoruz.

Havadan Gayrimenkul Çekimi Avantajları

Gayrimenkullerin profesyonel bir firma ile çekime alınması, bu gayrimenkulün amacı için hem yüksek kalitede hem de yüksek bir estetik görünümde fotoğraf veya videolara sahip olabilmesini sağlıyoruz. Gayrimenkul çekimi avantajları içerisinde özellikle firmamızı tercih eden müşterilerimiz için profesyonel ekibimizin en iyi açılardan çekeceği görüntüler sayesinde imajı son derece yüksek gayrimenkul fotoğrafları veya videolarını sizlere sunuyoruz.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.