Havadan Sosyal Tesis Çekimleri

Havadan Sosyal Tesis Çekimleri

Profesyonel fotoğrafçılık firması olarak, sizlere birbirinden özel video ve fotoğraflar ile aradığınız hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde yer alan sosyal tesis çekimleri için sizlerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda taleplerinize en uygun şekilde gerçekleştirirken, kaliteli hizmetimiz sayesinde sosyal tesisinizin her detayının en estetik şekilde görüntülenmesini sağlıyoruz.

Yalnızca sosyal tesisinizin iç ve dış mekânı için değil, sosyal tesisinizde gerçekleştireceğiniz her türlü etkinlikler veya sosyal tesisinizi tanıtan videolar için de sizlere hizmet vermekteyiz. Drone Çekimi Kısacası sosyal tesisiniz için ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir çekim için profesyonel ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile sizlerin talep ettiğiniz bu hizmetten çok memnun kalabilmeniz için var gücümüzle özverili bir hizmet sunmaktayız.

Sosyal tesisinizin imajı için yüksek kalitede ve profesyonel bir şekilde çekilmiş video veya fotoğraflara sahip olarak tesisinizi insanlara en güzel haliyle gösterebilmek için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Havadan Sosyal Tesis Çekimi Avantajları

Sosyal tesis çekim hizmetleri kapsamında sizler için oldukça geniş bir portföye sahip olarak en kaliteli çekim hizmetlerini sunmaktayız. Deneyimli, uzman, güvenilir bir ekip ve beraberinde son teknoloji, en kaliteli ekipmanlar ile talep ettiğiniz hizmeti sizleri en kısa sürede büyük bir profesyonellikle sunmaktayız. Sosyal tesis çekim hizmetleri kapsamında;

  • Kurumsal çekim
  • İç mekan çekimi
  • Dış mekan çekimi
  • Havadan çekim
  • Özel çekim
  • Tanıtım çekimi

İstek ve ihtiyaçlarınızı mükemmeliyetçi bir hizmet anlayışı ile gerçekleştiriyoruz.

Her Alanda Bizler Varız !

ETKİNLİKLER

Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz Placeholder
Hizmet Bölgelerimiz

Mutlu Müşterilemizin Görüşleri..

Drone Çekimi İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular ?

Drone türü, kamera modeli ve drone pilotunun tecrübeleri önemlidir. Çekimlerin titremeden, akıcı bir görünüme sahip olması gerekir. Çekim yapılırken panshot, suhttercut, renk düzeltme ve altın saatler denilen gün doğumu ve batımı gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.
Projeden projeye fiyatlar değişiklik göstermektedir. Çekimin süresi, çekim yapılacak alan, montaj, seslendirme, risk analizi gibi konulara göre fiyatlar değişir.
Drone çekimi, reklamcılıktan atmosferik çalışmalara, taşımacılıktan arama-kurtarma çalışmalarına, sinemadan inşaata kadar çok sayıda sektörde kullanılmaktadır. Günümüzde bu teknolojinin yaygınlaşması ile mezuniyet baloları, açık hava düğünleri gibi organizasyonlarda dahi kullanılmaya başlanmıştır.
Öncelikle yapılacak işin amacına uygun drone tercih etmelisiniz. Ardından alacağınız hizmetin (seslendirme, montaj, animasyon vb.) net bir sınırını çizmelisiniz.