HAVADAN FOTOĞRAF ÇEKİMİ


Aircam teknolojisiyle havadan etkileyici fotoğraf ve video çekimlerine ve havadan panaromik görüntülere sahip olabilirsiniz. Aircam ile sinema, belgesel, tanıtım filmi ve benzer projeler için video çekiminin yanında görsel ve yazılı medyada dergi, gazete ve reklam ürünleri için hava fotoğrafçılığı yapmaktayız.

Belediye hizmetlerinin tanıtımı ve yörelerin tarihi, turistik, kültürel değerlerinin gösterimi için yerel yönetimlere havadan fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunmaktayız.

İnşaat sektöründe üst yapıların projelendirme aşamasından başlayarak, proje bitimine kadar, aynı noktadan flycam teknolojisi kullanılarak havadan görüntü elde etmekteyiz. Müşterimizin talebine göre, kat manzaralarını, proje başlamadan, üzerine irtifa ve koordinat bilgisi yazarak sunmaktayız. Köprü kavşak, karayolu, tünel gibi yapılar için de havadan görüntüleme yaparak proje gelişim takibi ve proje sunumlarınıza katkıda bulunmaktayız.

Turizm, inşaat, endüstri ve birçok sektörde de kullanılan aircam ile tanıtım filmi, reklam ve katalog çalışmalarında hava fotoğrafı ve havadan film çekimi ile görsellik sağlamaktayız.

Flycam teknolojisiyle gerçekleştirilen hava çekimleriyle projelerinizi, firmanızı, şehrinizi veya bölgenizi en iyi şekilde sunum yapabilirsiniz. Flycam ile elde edilen havadan video ve havadan fotoğraflar klasik çekimlerden daha hoş bir görsellik sunmakta ve görenler için daha etkileyici ve akılcı kalıcı olmaktadır. Aircam ile yapılan hava çekimleri sayesinde yaratılan reklam avantajı ile firma ve kuruluşlar rakiplerine göre fark yaratmaktadır. Firmamız; Aircam ile yaptığı profesyonel hava fotoğrafçılığı ve havadan video çekimleri ile hayal ettiğinizin ötesinde kuşbakışı hava görüntülerini en kaliteli biçimde sizlere sunmaktadır.