Aircam Prodüksiyon

Havadan görüntüleme alanında profesyonel olarak faaliyet gösteren bir firmayız. Firmamız hava çekimi konusunda projelere özel çözümler üretilmektedir. Hava çekimi projelerine bağlı olarak radyo kontrollü profesyonel model helikopter, hexacopter, gerçek helikopter gibi araçlar ile yapılmaktadır. Gerçek helikopterin inemediği irtifalarda farklı açılardan görüntü alınabilmesi için radyo kontrollü araçlar kullanılmaktadır. Kullandığımız model hexacopterler tamamen profesyonel çekime yönelik olup üzerinde yapılan modifikasyonlar ile titreşimsiz ve sallantısız görüntü elde edilebilmektedir.Havadan Fotoğraf ve Video Çekimi

1 metreden 2000 metreye kadar her türlü irtifada çekim yapabilmekteyiz. Özel olarak tasarlanmış kamera taşıma aparatları kullanılarak her türlü hava şartlarında sıfır  titreşime yakın görüntüler elde edilmektedir.

Çekim irtifasına, çekilecek olan alanın tarzına, hava koşullarına çekimin gecemi gündüz mü olacağına bağlı olarak farklı kameralar ve çekim kalitesini artırmak için bir çok lens gurubu ile çekimler yapılmaktadır. Bu sayede full hd ve yüksek çözünürlükte görüntüler alınmaktadır. Hava koşuluna ve irtifalara göre kullanılacak lensler, kameralar farklılık göstermektedir. Eğer koşullara göre farklı ekipman kullanılmaz ise istenen kaliteli sonuçların elde edilmesi mümkün olmayacaktır.

Bunun yanısıra kapalı analarda da (fabrika, depo, müze, antrepo, ofis, ev, stüdyo vb.) uçuş gerçekleştirebilmekteyiz. Bu sayede jimyjiip ve steadycam ile çekilebilecek açılar hava araçları ile gerçekleştirilebilmektedir. Buda çekimlerinizde size kolaylık ve bütçede avantaj sağlayacaktır.

Havadan Görüntüleme

Birçok devlet kurumu, özel sektör, yapım firmaları ile çalışarak önemli referanslar edindik. Bünyemizde sadece hava araçlarını kullanan pilotları değil bunun yanısıra görüntü yönetmenleri, kurgucularımız, fotoğrafçılarımız ve grafık tasarımcılarımız bulunmaktadır. Projeye göre çekim ekibi gönderilmektedir. Çekimler hava aracını uçuracak olan pilot ve görüntü yönetmeni (kamera operatörü) olmak üzere en az 2 kişi ile yapılmaktadır. Çekim esnasında görüntü yönetmeniz yer istasyonunda çekilecek kadrajı görerek ayarlamalar yapmakta ve en iyi görüntüyü elde etmeye çalışmaktadır.

Ekibimiz yaratıcı, yeniliklere açık, fark yaratan görüntü ve kareleri yakalamayı hedef alarak çekimlerin ilgi çekiciliğini, akılda kalırlığını, firmaların ve kurumların imajlarına artı değer sağlayabilecek niteliklere sahip görüntüler alarak, çekim sonrası hizmetleri de vererek: stabilizasyon, montaj ve color correctin yapılarak müşterinin talebine göre çekimi fim haline getirerek veya montajlı parçaları verebilmekteyiz. Çekim sonrası hizmetler ücretsiz verilmektedir.

Uçuş Güvenliği: Kullandığımız teknolojiler sayesinde olası problemleri en aza indirgeyen maximum güvenli uçuşlar gerçekleştirmekteyiz. Herhangi bir sinyal kaybı söz konusu olur ise aracımız kalktığı noktaya geri dönüş yapabilmektedir. İnsanüstü konser, organizasyon uçuşlarında da kapalı sistem pervaneli modeller kullanılarak güvenliği en üst seviyede tutmaktayız.

Çekim fiyatı almak için firma personelimiz ile irtibata geçmeniz ve istediğiniz çekim konusunda (havadan fotoğraf & havadan video) bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Tüm Türkiye de çekimlere gitmekteyiz. Seyahat engeli olmayan ve sınır tanımayan ekibimizle yurtdışı projelerinize özel çözümler de sunmaktayız